Nowa twarz PZHL - związek ma nową rzeczniczkę
  Added 2 years ago   Skomentuj
HokejFan fot. pzhl.org.pl
Polski Związek Hokeja na Lodzie ma nowego rzecznika prasowego. Funkcję tę objęła Dorota Spaczyńska-Kaim, o czym poinformował PZHL na swojej oficjalnej stronie.
Spaczyńska-Kaim w przeszłości pracowała w dziale marketingu klubu piłkarskiego. Sama o sobie opowiedziała na stronie Polskiego Związku Hokeja na Lodzie, a o objęciu posady poinformowała również na swoim Instagramie. Zastąpiła ona tym samym poprzedniego rzecznika prasowego - Grzegorza Leśniaka, który był również współtwórcą PZHL.tv.

"Przez ponad trzy lata pracowałam w dziale marketingu jednego z klubów piłkarskiej ekstraklasy. Marketing sportowy oparty na emocjach, rywalizacji i dużej medialności wydarzeń jest niesamowicie uzależniający. Propozycję Polskiego Związku Hokeja na Lodzie przyjęłam bez wahania i cieszę się, że rozpoczynam z nim współpracę jako rzecznik prasowy. Wierzę, że wspólnie z zespołem zrealizujemy wiele ciekawych projektów. Interesuję się także marketingiem, a szczególnie mediami społecznościowymi i działaniami promocyjnymi realizowanymi z ich pomocą. Z wykształcenia jestem filologiem polonistą, a co za tym idzie wielbicielką literatury, zwłaszcza współczesnej”

© 2020 PlanetOfHockey.com

O nas  |  Redakcja  |  Kontakt
Powered by