Terminarz i wyniki - Żaki Młodsze SZHL Skocz do nadchodzących
05.09.2016 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) MOSM Tychy (ŻM) II
05.09.2016 TMH Polonia Bytom (ŻM) MUKS Orlik Opole (ŻM)
05.09.2016 JKH GKS Jastrzębie (ŻM) UKH Unia Oświęcim (ŻM)
12.09.2016 MOSM Tychy (ŻM) II MUKS Naprzód Janów (ŻM)
12.09.2016 MOSM Tychy (ŻM) UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM)
12.09.2016 MUKS Orlik Opole (ŻM) JKH GKS Jastrzębie (ŻM)
19.09.2016 MUKS Naprzód Janów (ŻM) MOSM Tychy (ŻM)
19.09.2016 TMH Polonia Bytom (ŻM) MOSM Tychy (ŻM) II
19.09.2016 UKH Unia Oświęcim (ŻM) MUKS Orlik Opole (ŻM)
26.09.2016 MOSM Tychy (ŻM) TMH Polonia Bytom (ŻM)
26.09.2016 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) MUKS Naprzód Janów (ŻM)
26.09.2016 MOSM Tychy (ŻM) II JKH GKS Jastrzębie (ŻM)
03.10.2016 TMH Polonia Bytom (ŻM) UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM)
03.10.2016 JKH GKS Jastrzębie (ŻM) MOSM Tychy (ŻM)
03.10.2016 UKH Unia Oświęcim (ŻM) MOSM Tychy (ŻM) II
10.10.2016 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) JKH GKS Jastrzębie (ŻM)
10.10.2016 MUKS Naprzód Janów (ŻM) TMH Polonia Bytom (ŻM)
10.10.2016 MOSM Tychy (ŻM) II 11:6d MUKS Orlik Opole (ŻM)
11.10.2016 MOSM Tychy (ŻM) 16:1 UKH Unia Oświęcim (ŻM)
17.10.2016 JKH GKS Jastrzębie (ŻM) MUKS Naprzód Janów (ŻM)
17.10.2016 UKH Unia Oświęcim (ŻM) UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM)
17.10.2016 MUKS Orlik Opole (ŻM) MOSM Tychy (ŻM)
24.10.2016 MUKS Naprzód Janów (ŻM) UKH Unia Oświęcim (ŻM)
24.10.2016 TMH Polonia Bytom (ŻM) JKH GKS Jastrzębie (ŻM)
24.10.2016 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) MUKS Orlik Opole (ŻM)
27.10.2016 MOSM Tychy (ŻM) II 1:4 MOSM Tychy (ŻM)
30.10.2016 UKH Unia Oświęcim (ŻM) TMH Polonia Bytom (ŻM)
30.10.2016 MUKS Orlik Opole (ŻM) MUKS Naprzód Janów (ŻM)
07.11.2016 UKH Unia Oświęcim (ŻM) JKH GKS Jastrzębie (ŻM)
07.11.2016 MOSM Tychy (ŻM) II UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM)
07.11.2016 MUKS Orlik Opole (ŻM) TMH Polonia Bytom (ŻM)
14.11.2016 JKH GKS Jastrzębie (ŻM) MUKS Orlik Opole (ŻM)
14.11.2016 MUKS Naprzód Janów (ŻM) MOSM Tychy (ŻM) II
14.11.2016 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) 4:6 MOSM Tychy (ŻM)
19.11.2016 MOSM Tychy (ŻM) 7:1 MUKS Naprzód Janów (ŻM)
21.11.2016 MUKS Orlik Opole (ŻM) UKH Unia Oświęcim (ŻM)
21.11.2016 MOSM Tychy (ŻM) II 6:5 TMH Polonia Bytom (ŻM)
28.11.2016 JKH GKS Jastrzębie (ŻM) MOSM Tychy (ŻM) II
28.11.2016 TMH Polonia Bytom (ŻM) MOSM Tychy (ŻM)
28.11.2016 MUKS Naprzód Janów (ŻM) UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM)
05.12.2016 MOSM Tychy (ŻM) II UKH Unia Oświęcim (ŻM)
05.12.2016 MOSM Tychy (ŻM) 4:6 JKH GKS Jastrzębie (ŻM)
05.12.2016 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) 5:6 TMH Polonia Bytom (ŻM)
12.12.2016 MUKS Orlik Opole (ŻM) MOSM Tychy (ŻM) II
12.12.2016 UKH Unia Oświęcim (ŻM) MOSM Tychy (ŻM)
12.12.2016 JKH GKS Jastrzębie (ŻM) UKH Unia Oświęcim (ŻM)
12.12.2016 TMH Polonia Bytom (ŻM) MUKS Naprzód Janów (ŻM)
19.12.2016 MOSM Tychy (ŻM) MUKS Orlik Opole (ŻM)
19.12.2016 MUKS Naprzód Janów (ŻM) JKH GKS Jastrzębie (ŻM)
19.12.2016 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) UKH Unia Oświęcim (ŻM)
09.01.2017 MUKS Orlik Opole (ŻM) UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM)
09.01.2017 UKH Unia Oświęcim (ŻM) MUKS Naprzód Janów (ŻM)
09.01.2017 JKH GKS Jastrzębie (ŻM) TMH Polonia Bytom (ŻM)
16.01.2017 TMH Polonia Bytom (ŻM) UKH Unia Oświęcim (ŻM)
16.01.2017 MUKS Naprzód Janów (ŻM) MUKS Orlik Opole (ŻM)
30.01.2017 TMH Polonia Bytom (ŻM) MUKS Orlik Opole (ŻM)
30.01.2017 JKH GKS Jastrzębie (ŻM) UKH Unia Oświęcim (ŻM)
30.01.2017 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) 3:4 MOSM Tychy (ŻM) II
06.02.2017 MUKS Orlik Opole (ŻM) JKH GKS Jastrzębie (ŻM)
06.02.2017 MOSM Tychy (ŻM) II MUKS Naprzód Janów (ŻM)
06.02.2017 MOSM Tychy (ŻM) UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM)
13.02.2017 MUKS Naprzód Janów (ŻM) MOSM Tychy (ŻM)
13.02.2017 TMH Polonia Bytom (ŻM) MOSM Tychy (ŻM) II
13.02.2017 UKH Unia Oświęcim (ŻM) MUKS Naprzód Janów (ŻM)
20.02.2017 MOSM Tychy (ŻM) II 4:2 JKH GKS Jastrzębie (ŻM)
20.02.2017 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) 3:5 MUKS Naprzód Janów (ŻM)
27.02.2017 TMH Polonia Bytom (ŻM) UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM)
27.02.2017 JKH GKS Jastrzębie (ŻM) MOSM Tychy (ŻM)
27.02.2017 UKH Unia Oświęcim (ŻM) MOSM Tychy (ŻM) II
06.03.2017 MUKS Naprzód Janów (ŻM) TMH Polonia Bytom (ŻM)
06.03.2017 MOSM Tychy (ŻM) II MUKS Orlik Opole (ŻM)
06.03.2017 MOSM Tychy (ŻM) UKH Unia Oświęcim (ŻM)
06.03.2017 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) 2:7 JKH GKS Jastrzębie (ŻM)
13.03.2017 JKH GKS Jastrzębie (ŻM) MUKS Naprzód Janów (ŻM)
13.03.2017 UKH Unia Oświęcim (ŻM) UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM)
13.03.2017 MUKS Orlik Opole (ŻM) MOSM Tychy (ŻM)
17.03.2017 MOSM Tychy (ŻM) 6:7 MOSM Tychy (ŻM) II
20.03.2017 MUKS Naprzód Janów (ŻM) UKH Unia Oświęcim (ŻM)
20.03.2017 TMH Polonia Bytom (ŻM) JKH GKS Jastrzębie (ŻM)
20.03.2017 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) 4:1 MUKS Orlik Opole (ŻM)
25.03.2017 MOSM Tychy (ŻM) TMH Polonia Bytom (ŻM)
27.03.2017 UKH Unia Oświęcim (ŻM) TMH Polonia Bytom (ŻM)
27.03.2017 MUKS Orlik Opole (ŻM) MUKS Naprzód Janów (ŻM)
27.03.2017 MOSM Tychy (ŻM) II MOSM Tychy (ŻM)
© 2013-2016 HokejFan.pl