Polski Związek Hokeja na Lodzie

POLSKI ZWIĄZEK HOKEJA NA LODZIE

PROTOKÓŁ ZAWODÓW

SŁUŻBA MEDYCZNA
DATA PLAN 18.11.2016 MIEJSCE  Nowy Targ, Hala Lodowa START  0:00 KONIEC  0:00  LIGA  PHL   ILOŚĆ WIDZÓW  800
ROZEGR18.11.2016
A - GOSPODARZE TatrySki Podhale Nowy Targ
Nr Nazwisko i Imię Poz T-N
35 Jucers Marins
B T
25 KAPICA Błażej
B T
24 JAŚKIEWICZ Oskar
B T
33 HAVERINEN Joni
B T
93 JOKILA Jarmo
B T
19 ZAPAŁA Krzysztof
B T
71 IOSSAFOV ARTEM
B T
79 GRUSZKA Dariusz
B T
13 BRYNICZKA Kasper
B T
87 HATTUNEN JARKKO
B T
4 SYREI ALIAKSANDR
B T
15 TOMASIK Damian
B T
7 Różański Jarosław
B T
9 NEUPAUER Bartłomiej
B T
88 MICHALSKI Mateusz
B T
76 SULKA Maciej
B T
44 WOJDYŁA Mateusz
B T
68 ŁABUZ Sebastian
B T
11 Kapica Kamil
B T
21 STYPUŁA Konrad
B T
16 KAPICA Daniel
B T
64 Svitac Alex
B T
 
BRAMKI
G CZAS S A1 A2 SM LINIA GRACZY "A" LINIA GRACZY "B"
1 18:58 93 71 19 R
2 21:31 87 7 13 +1
3 25:27 7 87 24 +1
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
KARY
CZAS NR MIN RODZAJ START KONIEC
02:27 9 2 HI-ST 00:00 00:00
11:31 79 2 CROSS 00:00 00:00
14:44 79 2 00:00 00:00
35:10 4 2 INTRF 00:00 00:00
50:53 4 2 00:00 00:00
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
KIEROWNIK: TRENER: PODPIS:
B - GOŚCIE PGE Orlik Opole
Nr Nazwisko i Imię Poz T-N
31 MURRAY JOHN
B T
33 NOBIS Jarosław
B T
91 BYCHAWSKI Bartłomiej
B T
24 KOSTEK Arkadiusz
B T
9 TOULMIN GRANT
B T
78 CICHY MICHAEL
B T
8 SZCZECHURA ALEX
B T
76 Kulmala Rasmus
B T
11 BROWN JARED
B T
10 GUZIK Kacper
B T
37 Rantanen Anssi
B T
81 PARYZEK Martin
B T
61 KOSTECKI Robert
B T
16 SZYDŁO Sebastian
B T
28 STOPIŃSKI Filip
B T
93 SZNOTALA Łukasz
B T
19 SORDON Mateusz
B T
23 STOPIŃSKI Mateusz
B T
44 GAWLIK Maciej
B T
15 GORZYCKI WOJCIECH
B T
 
 
 
BRAMKI
G CZAS S A1 A2 SM LINIA GRACZY "B" LINIA GRACZY "A"
1 13:39 28 11 16 R
2 26:00 8 78 91 R
3 33:16 78 8 10 R
4 49:44 61 37 61 R
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
KARY
CZAS NR MIN RODZAJ START KONIEC
10:55 11 2 SLASH 00:00 00:00
19:33 23 2 INTRF 00:00 00:00
24:12 11 2 00:00 00:00
38:48 91 2 TRIP 00:00 00:00
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
KIEROWNIK: TRENER: PODPIS:
  BRAMKI STRZAŁY KARY
TERCJA G A : B PPGF A:B SHGF A:B SOG A:B PIM A:B
1 1:1 0:0 0:0 0:0 6:4
2 2:2 2:0 0:0 0:0 2:4
3 0:1 0:0 0:0 0:0 2:0
DOGRYWKA 0:0 0:0 0:0 0:0 0:0
KARNE
RAZEM 3:4 2:0 0:0 0:0 10:8
OBRONY BRAMKARZY
A1 A2 B1 B2
0 0 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0
       
0 0 0 0
CZAS GRY BRAMKARZY
nr A MIG GP nr B MIG GP
35 00:00 0 31 00:00 0
25 00:00 0 33 00:00 0
CZAS DLA "A" CZAS DLA "B"
00:00 00:00
OBSERWATOR
MECZU  
ZMIANY BRAMKARZY
CZAS Anr CZAS Bnr
00:00 00:00
00:00 00:00
00:00 00:00
00:00 00:00
       
       
S. KAR S. BRAMKOWY S. LINIOWY S. GŁÓWNY
S. KAR S. BRAMKOWY S. LINIOWY S. GŁÓWNY
S. CZASU SEKRETARZ PODPIS: DRUŻYNA "A" PODPIS: DRUŻYNA "B" PODPISY S.
UWAGI NA ODWROCIE TAK NIE PODPIS       GŁÓWNYCH  
OPIS MECZU:
RZUTY KARNE:
# Drużyna Strzelec Bramkarz Wykorzyst.