Wygrane faworytów - wyniki i tabela PHL
  Dodano 3 tygodni temu  
fot. hokej.gkskatowice.eu

Piątkowa kolejka Polskiej Hokej Ligi zainaugurowała trzecią rundę Polskiej Hokej Ligi. Sezon zasadniczy przekroczył więc półmetek, a po tabeli widać, że rywalizacja może być jeszcze bardzo ciekawa.
Poniżej komplet wyników i tabela Polskiej Hokej Ligi:

Zagłębie Sosnowiec - Tauron KH GKS Katowice 2:3 (2:1, 0:2, 0:0)
Bramki:
1:0 - Adam Jaskólski - Michał Bernacki - Łukasz Rutkowski (01:46)
2:0 - Vladimir Luka - Nikita Butsenko - Tomas Kana (03:46)
2:1 - Patryk Wronka - Niko Tuhkanen - Eetu Heikkinen (06:39)
2:2 - Filip Starzyński - Bartosz Fraszko (22:14)
2:3 - Maciej Urbanowicz - Bartosz Fraszko (26:01)

Zagłębie Sosnowiec: Rafał Radziszewski, Michał Czernik - Denis Akimoto, Łukasz Podsiadło, Tomasz Kozłowski, Damian Słaboń, Filip Stoklasa - Marcin Horzelski, Marek Kaluza, Tomas Kana, Nikita Butsenko (2), Vladimir Luka (2) - Kamil Charousek, Michał Działo (14), Michał Bernacki, Łukasz Rutkowski, Adam Jaskólski - Aleksander Gniewek, Adrian Duszak, Kamil Sikora (2), Andrzej Stojek, Lukas Znosko

Tauron KH GKS Katowice: Michał Kieler, Kevin Lindskoug - Niko Tuhkanen, Eetu Heikkinen (2), Mikołaj Łopuski (2), Jesse Rohtla, Patryk Wronka - Martin Cakajik (2), Dusan Devecka (2), Tomasz Malasiński, Grzegorz Pasiut (2), Janne Laakkonen - Jakub Wanacki (2), Oskar Krawczyk, Maciej Urbanowicz, Filip Starzyński, Bartosz Fraszko - Partyk Wysocki, Tomasz Skokan, Marek Strzyżowski, Radosław Sawicki, Patryk Krężołek

TatrySki Podhale Nowy Targ - KH Energa Toruń 5:3 (1:1, 2:2, 2:0)
Bramki:
0:1 - Dmytro Demyanyuk (06:31)
1:1 - Marcin Kolusz - Krystian Dziubiński - Patryk Wsół (11:48)
1:2 - Jarosław Dołęga - Michał Kalinowski - Tomas Parizek (23:17)
2:2 - Jarosław Różański - Joonas Sammalmaa (24:14)
2:3 - Maksim Kamienkou - Marcin Wiśniewski (26:25)
3:3 - Joonas Sammalmaa - Marcin Kolusz - Joona Tolvanen (28:34)
4:3 - Krzysztof Zapała - Joona Tolvanen - Joonas Sammalmaa (55:06)
5:3 - Jarosław Różański - Krzysztof Zapała (59:40)

TatrySki Podhale Nowy Targ: Przemysław Odrobny, Błażej Kapica - Oskar Jaśkiewicz, Joona Tolvanen, Joonas Sammalmaa, Krzysztof Zapała, Eetu Koski - Patryk Wajda, Eetu Moksunen, Marcin Kolusz, Krystian Dziubiński, Mateusz Michalski - Rafał Dutka, Jarosław Różański, Kacper Guzik, Bartłomiej Neupauer, Filip Wielkiewicz (2) - Jakub Worwa, Patryk Wsół (4), Ali Liikanen, Daniel Kapica (2), Łukasz Siuty

KH Energa Toruń: Patrik Spesny, Krzysztof Bojanowski - Tomas Parizek (2), Jan Walter, Jarosław Dołęga, Artsiom Mentsiuk, Michał Kalinowski - Maksim Kamienkou (2), Denis Trakhanov (2), Daniil Orekhin, Robert Korchokha, Semen Garshin (2) - Mateusz Zieliński, Adrian Jaworski, Daniel Minge, Marcin Wiśniewski, Dmytro Demyanyuk (2) - Miłosz Lidtke, Bartosz Skólmowski, Marcin Biały, Dominik Olszewski, Piotr Naparło
JKH GKS Jastrzębie - Węglokoks Kraj Polonia Bytom 5:0 (3:0, 1:0, 1:0)
Bramki:
1:0 - Dominik Paś - Kamil Wróbel - Peter Fabus (00:22)
2:0 - Kamil Wałęga - Jan Sołtys (08:36)
3:0 - Tomas Kominek - Tomasz Kulas - Jakub Kubes (09:36)
4:0 - Peter Fabus - Jakub Gimiński (37:13)
5:0 - Łukasz Nalewajka - Tomas Kominek - Kamil Wróbel (59:04)

JKH GKS Jastrzębie: Ondrej Raszka, Oskar Prokop - Jakub Grof, Kordian Chorążyczewski, Dominik Paś, Peter Fabus, Kamil Wróbel - Jakub Kubes, Jakub Gimiński (2), Radosław Nalewajka (4), Tomasz Kulas, Tomas Kominek - Jakub Michałowski, Maciej Sulka, Łukasz Nalewajka, Dominik Jarosz, Dominik Nahunko - Grzegorz Radzieńciak, Tobiasz Bigos, Jan Sołtys, Kamil Wałęga, Patryk Pelaczyk

Węglokoks Kraj Polonia Bytom: Dominik Kraus, Mateusz Studziński - Matej Cunik, Aleksander Bodora, Łukasz Krzemień (2), Szymon Mularczyk, Jakub Jaworski - David Turon, Mikhail Samusenko, Bartłomiej Stępień, Łukasz Dybaś, Marcin Frączek - Grigorii Stavisskii, Karol Wąsiński, Kamil Filip, Iwo Sroka (4), Piotr Bajon - Sergei Kukushkin, Maciej Anklewicz
KS Unia Oświęcim - PGE Orlik Opole 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
Bramki:
1:0 - Dariusz Gruszka - Peter Bezuska - Sebastian Kowalówka (19:23)
2:0 - Iiro Vehmanen - Andrej Themar - Peter Tabacek (30:13)
3:0 - Sebastian Kowalówka - Peter Bezuska (36:00)

KS Unia Oświęcim: Sebastian Lipiński, Michal Fikrt - Jakub Saur, Iiro Vehmanen, Juha Kiilholma, Peter Tabacek, Andrej Themar - Ales Jezek (2), Peter Bezuska, Sebastian Kowalówka (2), Jan Danecek, Dariusz Gruszka - Adrian Kowalówka, Jerzy Gabryś, Damian Piotrowicz, Dariusz Wanat, Mateusz Adamus - Miroslav Jachym (2), Dawid Maciejewski, Krzysztof Dudkiewicz, Kamil Paszek, Patryk Malicki

PGE Orlik Opole: Nicholas Vilardo, Jarosław Nobis - Mateusz Wojdyła, Łukasz Sznotala, Martin Przygodzki, Vladislav Elakov, Alexei Trandin - Maciej Gawlik, Bartłomiej Bychawski (2), Maksim Valkou, Sebastian Szydło, Aleksandr Golovin - Marcin Obrał, Wojciech Gorzycki, Oskar Rzekanowski, Alexis Svitac (2)
Comarch Cracovia - MH Automatyka Gdańsk 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
Bramki:
1:0 - Mateusz Bepierszcz - Mateusz Rompkowski - Patryk Noworyta (00:50)
2:0 - Michal Vachovec - Mateusz Bepierszcz - Stephan Csamango (27:06)
2:1 - Kamil Dolny - Yegor Rozhnov - Konstantin Tesliukevich (44:10)
3:1 - Adam Domogała - Filip Drzewiecki - Damian Kapica (58:06)

Comarch Cracovia: Michael Luba, Robert Kowalówka - Maciej Kruczek, Mateusz Sordon, Adam Domogała, Emil Svec (2), Filip Drzewiecki - Mateusz Rompkowski, Patryk Noworyta, Stephan Csamango, Michal Vachovec, Mateusz Bepierszcz (2) - Yevgeni Kameneu (2), Damian Szurowski (14), Sebastian Brynkus, Paweł Zygmunt (4), Łukasz Kamiński - Adrian Gajor, Dawid Musioł (2), Karol Kisielewski, Eryk Sztwiertnia, Damian Kapica

MH Automatyka Gdańsk: Evan Colwey, Wiktor Soliński - Volodymyr Aleksyuk (4), Robin Maly, Mateusz Danieluk, Petr Polodna, Jan Steber - Kamil Dolny, Konstantin Tesliukevich (2), Igor Smal, Yegor Rozhnov (2), Josef Vitek (2) - Tomasz Pastryk, Oskar Lehmann, Szymon Marzec (2), Filip Pesta (2), Mateusz Strużyk - Gilbert Leśniak, Maciej Rompkowski (14), Krystian Mocarski, Jakub Stasiewicz, Dmytro Shcherbakov
1   Katowice 23 62 84
2   Tychy 22 48 49
3   Nowy Targ 23 48 40
4   Jastrzębie 24 47 24
5   Kraków 22 39 24
6   Toruń 23 38 18
7   Oświęcim 23 35 15
8   Gdańsk 24 25 -11
9   Sosnowiec 23 23 -31
10   Opole 22 20 -41
11   Bytom 22 15 -51
12   SMS 19 5 -120
Komentarze (
0
)
© 2013-2018 HokejFan.pl

O nas  |  Redakcja  |  Kontakt
Powered by