PHL: XIX kolejka przed nami - zapowiedź
  Dodano 5 miesięcy temu  
fot. Krzysztof Baran

Niedziela to już tradycyjnie dzień na rozgrywki Polskiej Hokej Ligi. Ciekawy pojedynek zapowiada się w Nowym Targu oraz w Krakowie.

JKH GKS Jastrzębie Zdrój vs Zagłębie Sosnowiec - godz. 17:00
Jastrzębianie mają dziś trzecią okazję z rzędu, aby przed własną publicznością pokazać się z nieco lepszej strony. Po przegranych z Tychami po karnych (3:4) i Katowicami (0:2) nadarza się okazja na rehabilitację w meczu z Sosnowcem. To czas na przełamanie złej passy i z kompletem punktów za mecz poprawienie swojej pozycji w tabeli PHL.

Typ na mecz: wygrana JKH GKS


PGE Orlik Opole vs MH Automatyka Gdańsk - godz. 17:00

Orlik wygrał niespodziewanie w piątek, w Toruniu. Zwycięstwem tym przełamali passę sześciu porażek z rzędu i zwiększyło to apetyt na trzy punkty w dzisiejszym spotkaniu. Do Opola przyjeżdżają dziś hokeiści z Gdańska, którzy podobnie jak gospodarze dzisiejszego meczu mają na koncie serię przegranych spotkań. Ciężko przewidzieć kto wyjdzie zwycięsko z pojedynku, ale wydaje się, że bramek nie będzie brakowało.

Typ na mecz: powyżej 4,5 bramek


KS Unia Oświęcim vs KH Energa Toruń - godz. 17:00

Toruń w piątkowym spotkaniu z Orlikiem wykorzystał pulę pecha strzeleckiego na cały sezon. Stalowe Pierniki obijały słupki i poprzeczki dość często, co przełożyło się na ich przegraną. Jednak będzie im ciężko wygrać w meczu z Oświęcimiem, który prezentuje się ostatnio dość dobrze. W meczach pomiędzy tymi zespołami padało wiele bramek i nie inaczej powinno być tym razem. Gospodarze spotkania będą chcieli zrewanżować się za ostatnią przegraną w Grodzie Kopernika, lecz wynik końcowy może być ustalony dopiero po dogrywce.

Typ na mecz: remis w regulaminowym czasie gry


Tatryski Podhale Nowy Targ vs HC GKS Katowice- godz. 18:00

Bardzo ciekawie zapowiada się dziś spotkanie pnącego się do góry Podhala oraz lidera tabeli PHL, ekipy z Katowic. W ostatnich pięciu spotkaniach "Szarotki" musiały tylko raz uznać wyższość rywala, przegrywając na wyjeździe z Unią Oświęcim. Ilość bramek w spotkaniach pomiędzy dzisiejszymi rywalami była zawsze duża i dziś nie powinno być inaczej. Nowy Targ będzie chciało na swoim lodowisku przerwać dobrą passę "GieKSy", a goście chcą dalej udowadniać swoją dominację w meczach wyjazdowych.

Typ na mecz: powyżej 4,5 gola w spotkaniu.


Comarch Cracovia vs GKS Tychy- godz. 18:30

Ostatni mecz niedzielny rozpocznie się o 18:30 na lodowisku przy ul. Siedleckiego 7. "Pasy" w meczach z silniejszymi rywalami z górnych części tabeli wyraźnie sobie nie radzą. Trzy przegrane pod rząd z Katowicami, Podhalem oraz Jastrzębiem wyczerpują limit zaufania kibiców do drużyny z Krakowa. Dziś podejmują ekipę "Trójkolorowych", którzy na drugim miejscu w tabeli nie są przypadkowo. Mecze tych ekip od zawsze były ciekawymi spotkaniami i dziś nie powinno być inaczej.

Typ na mecz: zwycięstwo GKSu Tychy

Komentarze (
0
)
© 2013-2019 HokejFan.pl

O nas  |  Redakcja  |  Kontakt
Powered by