PHL: Były dogrywki i karne - podsumowanie piątku [WYNIKI + TABELA]
  Dodano 2 tygodni temu  
fot. Krzysztof Baran

W piątkowych meczach Polskiej Hokej Ligi nie brakowało emocji. Praktycznie w każdym meczu losy zwycięstwa toczyły się do ostatnich minut, a czasem potrzeban była nawet dogrywka, czy rzuty karne.
JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy 3:4k. (2:1, 1:1, 0:1)
Bramki:
1:0 - Kamil Wróbel - Tomas Kominek - Peter Fabus (00:51)
1:1 - Bartłomiej Pociecha - Filip Komorski - Michael Cichy (05:08)
2:1 - Radosław Nalewajka - Artem Dubinin - Tomas Kominek (18:34)
2:2 - Bartłomiej Pociecha - Michael Cichy - Alexander Szczechura (20:15)
3:2 - Tomasz Kulas - Dominik Paś - Martin Kasperlik (29:33)
3:3 - Jarosław Rzeszutko - Adam Bagiński - John Murray (43:51)
3:4 - Filip Komorski (65:00)

JKH GKS Jastrzębie: Ondrej Raszka, Oskar Prokop - Jakub Michałowski, Jakub Gimiński, Radosław Nalewajka (2), Artem Dubinin (2), Martin Kasperlik - Jakub Kubes, Maciej Sulka, Kamil Wróbel, Peter Fabus, Tomas Kominek - Tobiasz Bigos, Patryk Matusik, Kamil Wałęga, Łukasz Nalewajka, Dominik Paś - Kordian Chorążyczewski, Grzegorz Radzieńciak, Jan Sołtys, Tomasz Kulas (2), Dominik Jarosz

GKS Tychy: John Murray, Kamil Lewartowski - Bartłomiej Pociecha (2), Bartosz Ciura, Alexander Szczechura, Michael Cichy, Gleb Klimenko (2) - Mateusz Bryk, Kamil Górny (2), Adam Bagiński, Jarosław Rzeszutko, Błażej Salamon - Michał Kotlorz (12), Peter Novajovsky, Andrei Mikhnov, Filip Komorski, Bartłomiej Jeziorski - Michael Kolarz, Olaf Bizacki, Patryk Kogut, Radosław Galant, Jakub Witecki

Strzały: 31-38
Kary: 6-18
Widzów: 750
Sędziowali: Maciej Pachucki - Wojciech Moszczyński - Marcin Młynarski

KH Energa Toruń - PGE Orlik Opole 2:4 (0:0, 1:1, 1:3)
Bramki:
1:0 - Daniel Minge - Artsiom Mentsiuk - Jarosław Dołęga (31:10)
1:1 - Wojciech Gorzycki - Sebastian Szydło (32:49)
2:1 - Robert Korchokha - Daniil Orekhin (43:59)
2:2 - Martin Przygodzki - Alexei Trandin - Bartłomiej Bychawski (50:34)
2:3 - Aleksandr Golovin - Szymon Skrodziuk (51:45)
2:4 - Vladislav Elakov - Alexei Trandin - Arkadiusz Kostek (59:38)

KH Energa Toruń: Patrik Spesny, Krzysztof Bojanowski - Tomas Parizek, Jan Walter, Jarosław Dołęga (4), Artsiom Mentsiuk (2), Daniel Minge - Maksim Kamienkou, Denis Trakhanov, Daniil Orekhin, Robert Korchokha, Semen Garshin - Mateusz Zieliński, Adrian Jaworski, Michał Kalinowski, Marcin Wiśniewski, Dmytro Demyanyuk - Miłosz Lidtke, Bartosz Skólmowski, Marcin Biały, Dominik Olszewski, Piotr Naparło

PGE Orlik Opole: Nicholas Vilardo, Jarosław Nobis - Mateusz Wojdyła, Arkadiusz Kostek, Martin Przygodzki (2), Vladislav Elakov, Alexei Trandin - Maciej Gawlik, Bartłomiej Bychawski, Maksim Valkou, Szymon Skrodziuk, Aleksandr Golovin - Łukasz Sznotala, Wojciech Gorzycki (2), Sebastian Szydło, Alexis Svitac - Oskar Rzekanowski

Strzały: 34-27
Kary: 6-4
Widzów: 1250
Sędziowali: Robert Długi - Patryk Kasprzyk - Mateusz Niżnik

Comarch Cracovia - Tauron KH GKS Katowice 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
Bramki:
1:0 - Stephan Csamango - Michal Vachovec (11:52)
1:1 - Patryk Wronka - Jesse Rohtla (37:52)
1:2 - Jakub Wanacki - Eetu Heikkinen (56:28)

Comarch Cracovia: Michael Luba, Robert Kowalówka - Maciej Kruczek, Mateusz Sordon (2), Adam Domogała, Emil Svec, Eryk Sztwiertnia - Mateusz Rompkowski, Patryk Noworyta, Stephan Csamango, Michal Vachovec, Mateusz Bepierszcz - Dawid Musioł, Damian Szurowski (2), Łukasz Kamiński (2), Paweł Zygmunt, Sebastian Brynkus - Adrian Gajor, Yevgeni Kameneu, Karol Kisielewski

Tauron KH GKS Katowice: Kevin Lindskoug, Michał Kieler - Dusan Devecka, Eetu Heikkinen, Mikołaj Łopuski (2), Jesse Rohtla, Janne Laakkonen - Martin Cakajik, Jakub Wanacki, Tomasz Malasiński (2), Grzegorz Pasiut, Patryk Wronka - Partyk Wysocki, Oskar Krawczyk (25), Bartosz Fraszko, Maciej Urbanowicz, Radosław Sawicki - Tomasz Skokan, Michał Rybak, Patryk Krężołek

Strzały: 22-29
Kary: 8-29
Widzów: 500
Sędziowali: Zbigniew Wolas - Szymon Urbańczyk - Rafał Noworyta

Zagłębie Sosnowiec - KS Unia Oświęcim 2:3d. (0:0, 1:1, 1:1)
Bramki:
0:1 - Andrej Themar - Jakub Saur (24:33)
1:1 - Kamil Pędraś - Patryk Jarosz - Łukasz Rutkowski (34:08)
2:1 - Vladimir Luka - Tomas Kana - Damian Słaboń (42:50)
2:2 - Iiro Vehmanen - Jan Danecek - Sebastian Kowalówka (50:09)
2:3 - Jan Danecek - Dawid Maciejewski (63:00)

Zagłębie Sosnowiec: Rafał Radziszewski, Michał Czernik - Michał Działo, Kamil Charousek (2), Tomasz Kozłowski, Damian Słaboń, Michał Bernacki - Lukas Martinka, Marek Kaluza, Kamil Sikora (2), Tomas Kana, Vladimir Luka - Marcin Horzelski, Łukasz Podsiadło (2), Nikita Butsenko, Łukasz Rutkowski, Adam Jaskólski - Michał Domogała, Aleksander Gniewek, Kamil Pędraś, Lukas Znosko, Patryk Jarosz

KS Unia Oświęcim: Michal Fikrt, Sebastian Lipiński - Ales Jezek, Iiro Vehmanen, Patryk Malicki (2), Jan Danecek, Sebastian Kowalówka (2) - Jakub Saur, Dawid Maciejewski (2), Peter Tabacek, Juha Kiilholma, Andrej Themar - Jerzy Gabryś, Adrian Kowalówka, Mateusz Adamus (2), Damian Piotrowicz, Dariusz Wanat - Miłosz Noworyta, Peter Bezuska, Dariusz Gruszka, Kamil Paszek, Krzysztof Dudkiewicz

Strzały: 41-50
Kary: 6-10
Widzów: 800
Sędziowali: Włodzimierz Marczuk - Dariusz Pobożniak - Grzegorz Cytawa

MH Automatyka Gdańsk - Węglokoks Kraj Polonia Bytom 3:4k. (1:1, 1:0, 1:2)
Bramki:
1:0 - Igor Smal - Maciej Rompkowski - Marek Wróbel (02:26)
1:1 - Karol Wąsiński - Kacper Kamieniecki - Marcin Frączek (04:08)
2:1 - Robin Maly (28:33)
2:2 - Sergei Kukushkin - Łukasz Dybaś - Bartłomiej Stępień (41:43)
2:3 - Łukasz Krzemień - Sergei Kukushkin (45:02)
3:3 - Josef Vitek (51:03)
3:4 - Marcin Frączek (65:00)

MH Automatyka Gdańsk: Evgeny Tsaregorodtsev, Konrad Zgrzebnicki - Lukas Chalupa, Robin Maly, Mateusz Danieluk, Petr Polodna, Jan Steber (2) - Konstantin Tesliukevich, Volodymyr Aleksyuk, Jakub Stasiewicz (2), Yegor Rozhnov, Josef Vitek - Krzysztof Kantor (2), Tomasz Pastryk, Szymon Marzec, Filip Pesta, Mateusz Strużyk - Oskar Lehmann, Kamil Dolny (12), Maciej Rompkowski (2), Marek Wróbel (2), Igor Smal

Węglokoks Kraj Polonia Bytom: Mateusz Studziński, Dominik Kraus - Matej Cunik (2), Aleksander Bodora, Jakub Jaworski, Sergei Kukushkin, Łukasz Krzemień (2) - Bartłomiej Stępień, Kacper Kamieniecki, Łukasz Dybaś, Marcin Frączek (2), Karol Wąsiński - Grigorii Stavisskii, Robert Gajdzik, Mikhail Samusenko, Kamil Filip, Iwo Sroka - Szymon Mularczyk, Maciej Anklewicz

Strzały: 47-30
Kary: 22-6
Widzów: 1200
Sędziowali: Przemysław Kępa - Daniel Lipiński - Andrzej Nenko

Tabela Polskiej Hokej Ligi:
1   Katowice 21 56 80
2   Tychy 19 41 42
3   Nowy Targ 16 34 26
4   Jastrzębie 17 32 11
5   Toruń 17 30 20
6   Kraków 17 27 9
7   Sosnowiec 18 23 -9
8   Gdańsk 18 21 -3
9   Oświęcim 17 20 -8
10   Bytom 18 15 -32
11   Opole 18 15 -38
12   SMS 16 4 -98
Komentarze (
0
)
© 2013-2018 HokejFan.pl

O nas  |  Redakcja  |  Kontakt
Powered by