PHL: Wygrana Podhala w hicie kolejki [WYNIKI + TABELA]
  Dodano 3 tygodni temu  
fot. Magdalena Kowolik (jkh.pl)

TatrySki Podhale Nowy Targ pokonało JKH GKS Jastrzębie w najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu Polskiej Hokej Ligi. Prezentujemy komplet wyników oraz aktualną tabelę.

KS Unia Oświęcim - Tauron KH GKS Katowice 1:5 (0:1, 0:2, 1:2)
Bramki:
0:1 - Jesse Rohtla - Tomasz Malasiński (05:53)
0:1 - Janne Laakkonen - Tomasz Malasiński - Dusan Devecka (21:02)
0:2 - Maciej Urbanowicz - Patryk Wronka - Jesse Rohtla (25:24)
1:2 - Dariusz Wanat - Mateusz Gębczyk - Damian Piotrowicz (46:07)
1:4 - Jesse Rohtla - Tomasz Malasiński (58:53)
1:5 - Grzegorz Pasiut (59:19)

KS Unia Oświęcim: Michal Fikrt, Sebastian Lipiński - Ales Jezek, Iiro Vehmanen, Patryk Malicki, Jan Danecek, Sebastian Kowalówka - Jakub Saur, Dawid Maciejewski, Peter Tabacek, Juha Kiilholma, Andrej Themar - Kamil Paszek, Adrian Kowalówka, Mateusz Adamus (4), Damian Piotrowicz, Radim Haas - Mateusz Gębczyk, Peter Bezuska, Dariusz Gruszka (2), Dariusz Wanat (2)

Tauron KH GKS Katowice: Kevin Lindskoug, Michał Kieler - Dusan Devecka (6), Eetu Heikkinen, Mikołaj Łopuski, Jesse Rohtla, Janne Laakkonen - Martin Cakajik, Jakub Wanacki, Tomasz Malasiński, Grzegorz Pasiut, Patryk Wronka - Partyk Wysocki, Oskar Krawczyk, Bartosz Fraszko, Maciej Urbanowicz (2), Radosław Sawicki - Tomasz Skokan, Michał Rybak (2), Patryk Krężołek


TatrySki Podhale Nowy Targ - JKH GKS Jastrzębie 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Bramki:
1:0 - Krystian Dziubiński - Joona Tolvanen - Jakub Worwa (04:11)

TatrySki Podhale Nowy Targ: Przemysław Odrobny, Błażej Kapica - Patryk Wajda, Joona Tolvanen, Łukasz Siuty, Krzysztof Zapała, Kacper Guzik (2) - Jarosław Różański, Eetu Moksunen (2), Joonas Sammalmaa, Krystian Dziubiński, Eetu Koski - Oskar Jaśkiewicz, Robert Mrugała, Jakub Worwa, Bartłomiej Neupauer, Mateusz Michalski - Jan Wolski, Rafał Dutka, Adrian Słowakiewicz, Daniel Kapica, Ali Liikanen

JKH GKS Jastrzębie: Ondrej Raszka, Oskar Prokop - Jakub Michałowski, Jakub Gimiński, Peter Fabus, Kamil Wałęga, Martin Kasperlik - Jakub Kubes, Grzegorz Radzieńciak, Radosław Nalewajka, Tomasz Kulas, Tomas Kominek (2) - Tobiasz Bigos, Patryk Matusik (2), Kamil Wróbel, Łukasz Nalewajka, Dominik Paś - Kordian Chorążyczewski, Maciej Sulka, Jan Sołtys, Dominik Jarosz, Dominik Nahunko


GKS Tychy - PGE Orlik Opole 10:2 (0:0, 6:0, 4:2)
Bramki:
1:0 - Filip Komorski - Andrei Mikhnov - Bartłomiej Pociecha (20:25)
2:0 - Jarosław Rzeszutko - Adam Bagiński - Kamil Górny (24:47)
3:0 - Radosław Galant - Mateusz Bryk - Jakub Witecki (26:13)
4:0 - Andrei Mikhnov - Tomas Sykora - Filip Komorski (30:37)
5:0 - Adam Bagiński - Mateusz Bryk (31:08)
6:0 - Tomas Sykora - Peter Novajovsky (36:49)
7:0 - Jarosław Rzeszutko - Jakub Witecki (45:43)
7:1 - Martin Przygodzki - Alexei Trandin - Łukasz Sznotala (48:09)
8:1 - Adam Bagiński - Jakub Witecki - Jarosław Rzeszutko (49:18)
9:1 - Radosław Galant - Jakub Witecki - Bartłomiej Jeziorski (56:48)
9:2 - Vladislav Elakov - Alexei Trandin - Arkadiusz Kostek (57:06)
10:2 - Jakub Witecki - Mateusz Bryk (59:29)

GKS Tychy: John Murray, Kamil Lewartowski - Bartłomiej Pociecha, Bartosz Ciura (2), Andrei Mikhnov, Filip Komorski, Tomas Sykora (2) - Mateusz Bryk, Kamil Górny, Adam Bagiński, Jarosław Rzeszutko, Mateusz Gościński - Michael Kolarz (4), Peter Novajovsky, Alexander Szczechura, Michael Cichy, Bartłomiej Jeziorski - Olaf Bizacki, Kamil Kalinowski (2), Radosław Galant, Jakub Witecki

PGE Orlik Opole: Toumas Tolonen, Jarosław Nobis - Marcin Obrał, Arkadiusz Kostek, Martin Przygodzki, Sebastian Szydło, Alexei Trandin - Alexis Svitac, Maciej Gawlik, Vladislav Elakov, Aleksandr Golovin (2) - Mateusz Wojdyła, Łukasz Sznotala, Wojciech Gorzycki, Szymon Skrodziuk, Maksim Valkou (2) - Oskar Rzekanowski


Zagłębie Sosnowiec - Węglokoks Kraj Polonia Bytom 6:2 (1:0, 2:1, 3:1)
Bramki:
1:0 - Damian Słaboń (02:43)
1:1 - Marcin Frączek - Matej Cunik - Błażej Salamon (23:33)
2:1 - Łukasz Rutkowski - Adam Jaskólski - Nikita Butsenko (29:54)
3:1 - Tomasz Kozłowski - Nikita Butsenko - Michał Działo (35:18)
4:1 - Marcin Horzelski - Łukasz Podsiadło - Łukasz Rutkowski (45:30)
5:1 - Łukasz Podsiadło - Tomasz Kozłowski - Nikita Butsenko (49:34)
6:1 - Marek Kaluza - Vladimir Luka (52:01)
6:2 - Karol Wąsiński - Łukasz Krzemień - Jakub Jaworski (55:29)

Zagłębie Sosnowiec: Rafał Radziszewski, Michał Czernik - Michał Działo (2), Kamil Charousek, Tomasz Kozłowski, Damian Słaboń, Michał Bernacki - Lukas Martinka, Marek Kaluza, Kamil Sikora (2), Tomas Kana (2), Vladimir Luka - Marcin Horzelski, Łukasz Podsiadło, Nikita Butsenko, Łukasz Rutkowski, Adam Jaskólski - Aleksander Gniewek, Adrian Duszak, Patryk Jarosz, Kamil Pędraś, Vasiliy Yerassov

Węglokoks Kraj Polonia Bytom: Dominik Kraus, Mateusz Studziński - Matej Cunik (2), Aleksander Bodora, Łukasz Dybaś, Marcin Frączek, Błażej Salamon - David Turon (2), Robert Gajdzik, Karol Wąsiński, Sergei Kukushkin, Mikhail Samusenko - Bartłomiej Stępień, Kacper Kamieniecki, Jakub Jaworski, Łukasz Krzemień, Iwo Sroka - Maciej Anklewicz, Grigorii Stavisskii, Szymon Mularczyk, Kamil Filip


KH Energa Toruń - MH Automatyka Gdańsk 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
Bramki:
1:0 - Semen Garshin (25:59)
2:0 - Jarosław Dołęga - Daniel Minge (29:39)
3:0 - Michał Kalinowski - Mateusz Zieliński (47:04)
4:0 - Dmytro Demyanyuk - Michał Kalinowski - Denis Trakhanov (54:49)

KH Energa Toruń: Patrik Spesny, Krzysztof Bojanowski - Tomas Parizek (2), Jan Walter, Jarosław Dołęga, Artsiom Mentsiuk (2), Daniel Minge - Maksim Kamienkou, Denis Trakhanov, Daniil Orekhin, Robert Korchokha (2), Semen Garshin - Mateusz Zieliński, Adrian Jaworski, Michał Kalinowski, Marcin Wiśniewski, Dmytro Demyanyuk - Miłosz Lidtke, Bartosz Skólmowski, Marcin Biały, Dominik Olszewski, Piotr Naparło (12)

MH Automatyka Gdańsk: Evgeny Tsaregorodtsev, Konrad Zgrzebnicki - Lukas Chalupa, Robin Maly, Josef Vitek, Petr Polodna, Jan Steber - Konstantin Tesliukevich (2), Volodymyr Aleksyuk, Mateusz Danieluk, Marek Wróbel (4), Maciej Rompkowski (2) - Krzysztof Kantor, Tomasz Pastryk, Szymon Marzec (2), Filip Pesta (2), Mateusz Strużyk - Oskar Lehmann, Kamil Dolny, Yegor Rozhnov, Igor Smal, Jakub Stasiewicz

Tabela PHL:
1   Katowice 19 50 77
2   Tychy 17 38 42
3   Nowy Targ 15 31 24
4   Jastrzębie 15 31 14
5   Toruń 15 27 19
6   Kraków 15 27 12
7   Gdańsk 17 20 -2
8   Sosnowiec 15 19 -5
9   Oświęcim 15 16 -11
10   Bytom 16 13 -30
11   Opole 16 12 -39
12   SMS 15 1 -101
Komentarze (
0
)
© 2013-2018 HokejFan.pl

O nas  |  Redakcja  |  Kontakt
Powered by