PHL: Komplet zwycięstw gospodarzy w X kolejce? [zapowiedź]
  Added 9 months ago  
fot. www.jkh.pl

Następna kolejka PHL może należeć do zespołów, które tego dnia będą rozgrywały mecze na swoich lodowiskach. Analitycy sportowi są jednogłośni w opinii, iż niedzielne spotkania będą rozstrzygane na korzyść gospodarzy.

Comarch Cracovia vs PGE Orlik Opole- godz. 15:00

Dość wcześnie, bo już o godzinie 15:00 Orlik zmierzy się z Cracovią, która grała do tej pory w kratkę, raz zdobywając punkty na mocnych zespołach, by potem przegrać z niżej notowaną Unią czy wcześniej z Podhalem. Orlik był o włos od wygranej z Podhalem, ale w dogrywce Dziubiński odebrał im resztki złudzeń na choćby dwa punkty. Ekipa Rudolfa Rohacka powinna u siebie wygrywać takie mecze, aby dalej pozostać w "grupie silniejszej".

Typ na mecz: powyżej 2,5 bramek w spotkaniu

Tauron GKS Katowice vs MH Automatyka Gdańsk- godz. 17:00

Gospodarz tego spotkania nieznacznie wyprzedził resztę rywali i 60 golami strzelonymi uplasował się na pierwszym miejscu tabeli PHL. Ostatnie potyczki tych zespołów wygrywała "Gieksa" i to znaczną różnicą bramek. Tym razem do Satelity przyjeżdża zespół, który w piątkowym meczu przeciwko tyszanom przegrał dopiero po dogrywce. Jeśli "Stoczniowcy" odpowiednio zregenerowali siły to możemy oglądać porywające widowisko.

Typ na mecz: powyżej 3,5 bramek w spotkaniu

GKS Tychy vs KH Energa Toruń- godz. 17:00

Mistrz Polski podejmie na własnym lodowisku beniaminka rozgrywek. Czy będzie to pojedynek Dawida z Goliatem? Toruń udowodnił kilkoma spotkaniami, iż wcale nie zamierza okupować dolnych części tabeli. Muszą tylko dopracować skuteczną grę w przewagach, które w piątkowym spotkaniu z Zagłębiem mogły zakończyć mecz w regulaminowym czasie. Dla zespołu z "piwnego miasta" może to być szóste zwycięstwo z rzędu, ale o inny wynik niż wygrana gospodarzy będzie dbał bramkarz torunian Patrik Spesny.

Typ na mecz: powyżej 3,5 bramki w meczu


JKH GKS Jarzębie Zdrój vs KS Unia Oświęcim- godz. 17:00

Po bardzo dobrym początku JKH zaliczyło kilka gorszych spotkań, lecz mimo to nadal zajmują trzecie miejsce w tabeli. Jeśli chcą, żeby tak pozostało należałoby wygrać mecz z Oświęcimiem. Ta sztuka może być jednak trudna, gdyż przebudzenia doznali "niebiesko-biali" w meczu z Cracovią i ograli ich na własnym lodowisku 5:3. W przeszłości mecze pomiędzy tymi zespołami kończyły się zwycięstwem jednej i drugiej strony, dlatego ciężko tu wytypować konkretnego zwycięzcę.

Typ na mecz: remis w regulaminowym czasie gry


Tatryski Podhale Nowy Targ vs Węglokoks Kraj Polonia Bytom- godz. 18:00

Najpóźniej tego dnia rozpocznie się mecz w Nowym Targu, gdzie miejscowe Podhale podejmie słabo spisującą się Polonię Bytom. Seria porażek bytomian kiedyś musi się skończyć, jednak to za słaby argument dla "Szarotek". Czy Polonia przełamie w końcu niemoc strzelecką, trwającą od czterech meczów, w których to nie zdobyli ani jednej bramki?

Typ na mecz: powyżej 4,5 bramek w spotkaniu.

Comments (
0
)
© 2013-2019 HokejFan.pl

O nas  |  Redakcja  |  Kontakt
Powered by