Brązowe medale dla Podhala! Cracovia poza podium
  Dodano 7 miesięcy temu

Zakończyła się rywalizacja o brązowy medal Polskiej Hokej Ligi. Przegrani w swoich półfinałach - Comarch Cracovia Kraków oraz TatrySki Podhale Nowy Targ rywalizowali o miejsce na najniższym stopniu podium.
Pierwsze spotkanie w Krakowie wygrali goście z Podhala Nowy Targ po dogrywce. W meczu przed własną publicznością nowotarżanie potrzebowali ponownie więcej niż regulaminowy czas gry, a rozstrzygnięcia nie przyniosła nawet 20-minutowa dogrywka. Doszło więc do rzutów karnych, w których lepsi okazali się gospodarze, wygrywając ostatecznie mecz 5 do 4, a całą rywalizację do dwóch zwycięstw 2:0.

TatrySki Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 5:4k. (1:1, 2:0, 1:3)