Juniorzy U-18 zagrają w Estonii o awans - są powołania
  Dodano 10 miesięcy temu  
fot. Michał Chwieduk - Biuro Prasowe PZHL

Od 1 do 7 kwietnia w Tallinie odbędą się Mistrzostwa Świata dywizji 2A, w których udział weźmie reprezentacja Polski do lat osiemnastu. Niecały miesiąc przed rozpoczęciem poznaliśmy listę zawodników powołanych na zgrupowanie przed najważniejszym turniejem.
Harmonogram zgrupowania:

19 marca 2018 r. – Zbiórka zawodników Kadry Narodowej Juniorów U18 w Katowicach, 
19-27 marca 2018 – Zgrupowanie szkoleniowe w Katowicach.
20 marca 2018 r. – Badania lekarskie i funkcjonalne oraz badania diagnostyczne/monitoring zawodników Kadry Narodowej Juniorów U18 w COMS Warszawa,
23 marca 2018 r. – Mecz kontrolny: Reprezentacja Moraw U18 – Kadra PZHL U18, Ostrava Poruba/Czechy,
27 marca 2018 r. – Badania diagnostyczne/monitoring zawodników Kadry Narodowej Juniorów U18 w Katowicach,
27-28 marca 2018 r. – Konsultacja szkoleniowa w Warszawie,
28 marca 2018 r. – Wylot do Tallinna/Estonia (lotnisko Okęcie w Warszawie),
28-31 marca 2018 r. – Zagraniczne zgrupowanie szkoleniowe w Tallinnie/Estonia,
29 marca 2018 r. – Mecz międzypaństwowy: Polska U18 – Wielka Brytania U18, Tallinn/Estonia,
1-7 kwietnia 2018 r. – Mistrzostwa Świata Juniorów U18 Dywizji IIA, Tallinn/Estonia,
1 kwietnia 2018 r. – Mecz mistrzowski: Litwa U18 – Polska U18 (16.30), Tallinn/Estonia,
2 kwietnia 2018 r. – Mecz mistrzowski: Polska U18 – Korea U18 (13.00), Tallinn/Estonia,
4 kwietnia 2018 r. – Mecz mistrzowski: Polska U18 – Wielka Brytania U18 (13.00) Tallinn/Estonia,
6 kwietnia 2018 r. – Mecz mistrzowski: Australia U18 – Polska U18 (16.30), Tallinn/Estonia,
7 kwietnia 2018 r. – Mecz mistrzowski: Polska U18 – Estonia U18 (20.00), Tallinn/Estonia,
8 kwietnia2018 r. – Przylot do Warszawy (18.40 lotnisko Okęcie)/ transfer autobusem do Katowic.

Na akcje szkoleniowe Kadry Narodowej Juniorów U18 w Katowicach, Warszawie oraz Tallinnie zostali powołani następujący zawodnicy:

– Bieniek Szymon         BILI TYGRI Liberec U18/Czechy/
– Blanik Jakub            JKH GKS Jastrzębie
– Bochnak Ernest         HC RT TORAX Poruba Ostrava/Czechy
– Brynkus Sebastian     MMKS PODHALE Nowy Targ
– Duszak Adrian           UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
– Gosztyła Patryk         HK Spisska Nova Ves U18/Słowacja/
– Gruszczyk Konrad     JKH GKS Jastrzębie
– Gruźla Kacper           MOSM Tychy
– Kiedewicz Adam        Krefelder EV/Niemcy/
– Khoperia Armen      MKS SOKOŁY Toruń
– Kotuła Marcel          UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
– Lewandowski Jakub HC Vitkovice U18/Czechy
– Libik Klaudiusz        HC SPARTA U20 Sarpsborg/Norwegia/
– Lipiński Sebastian   UKH UNIA Oświęcim
– Malczewski Daniel   UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
– Miarka Maciej         JKH GKS Jastrzębie
– Narog Michał          MKS SOKOŁY Toruń
– Piotrowski Mariusz  UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
– Prokurat Jakub       MKS SOKOŁY Toruń
– Radzieńczak Szymon  HC OCELARZI Trzyniec U18/Czechy/
– Smal Igor              GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
– Sołtys Jan             JKH GKS Jastrzębie
– Tyczyński Damian  HK Spisska Nova Ves/Słowacja/
– Ubowski Mateusz   MOSM Tychy
– Wala Jakub           GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
– Wałęga Kamil        JKH GKS Jastrzębie
– Witan Maciej         UKS NIEDŹWIADKI Sanok
– Wsół Bartłomiej     HK SKP Poprad/Słowacja/

Zawodnicy rezerwowi:

– Bukowski Jakub      HC RT TORAX Poruba Ostrava/Czechy/
– Luszniak Szymon    UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
– Magiera Michał       UKH UNIA Oświęcim
– Małota Mateusz      UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
– Wywiał Adam         JKH GKS Jastrzębie

Kierownictwo:
– David Leger             Trener Główny Kadry Narodowej Juniorów U18,
– Grzegorz Klich         Trener Kadry Narodowej Juniorów U18,
– Artur Ślusarczyk      Asystent trenera Kadry Narodowej Juniorów U18,
– Marek Batkiewicz    Trener bramkarzy Kadry Narodowej Juniorów U18,
– Andrzej Pasiut        Kierownik/serwisant Kadry Narodowej Juniorów U18
– Do ustalenia           Serwisant Kadry Narodowej Juniorów U18
– Hachuła Łucjan       Masażysta Kadry Narodowej Juniorów U18
Komentarze (
0
)
© 2013-2018 HokejFan.pl

O nas  |  Redakcja  |  Kontakt
Powered by