Projekt HokejFan

Jest to projekt stworzenia społecznościowego portalu hokejowego i integracji środowiska miłośników tego sportu. Nasz portal nie ma być nudnym serwisem, w którym podawane są tylko suche informacje  i statystyki. Chcemy rozwinąć stronę społecznościową serwisu, który ma być miejscem, gdzie każdy użytkownik będzie miał możliwość udzielania się w społeczności. Może oceniać i komentować informacje, artykuły oraz inne elementy, ma być współautorem tworzonej treści.

Co więcej, każdy ma możliwość uzuepłnienia swojego profilu, tak aby inni mogli się o nim czegoś dowiedzieć, np. jakim drużynom kibicuje. Na użytkowników w sezonie czeka mnóstwo atrakcji i konkursów, takich jak Liga Trenera. Więcej informacji o tym przekażemy później. Do wygrania będą atrakcyjne nagrody rzeczowe, które mają być dodatkową motywacją do zaangażowania się w konkurs. Celem nadrzędnym jest oczywiście dobra zabawa i możliwość sprawdzenia swojej "wiedzy hokejowej" i porównanie jej z innymi użytkownikami.

Dodatkowym atutem jest fakt, iż nie zamykamy się tylko na zawodowe ligi i podawanie informacji o nich. Chcemy rozbudować dział o hokeju młodzieżowym i amatorskim. Wiemy, że mnóstwo czytelników uprawia czynnie hokej na lodzie, więc będą oni mieli możliwość uczestniczenia w opisywanych wydarzeniach. Zależy nam, aby środowisko hokejowe zintegrowało się na naszych łamach. Będziemy zachęcać do otwartej dyskusji na dane tematy, tak aby skonfrontować różne światopoglądy na temat tego sportu. Dzięki pomocy czytelników możemy stworzyć również bazę cennych informacji, np. o sprzęcie hokejowym, ośrodkach hokejowych czy ligach amatorskich w całym kraju.

Poza tym, opracowaliśmy przyjazny system nawigacji po stronie. Na samej górze znajduje się nawigacja po naszych serwisach, np.: Aktualności, Wideo, Galeria, Relacje Live. Niżej mamy możliwość poruszania sie po działach, poświeconych jednej kategorii, przeważnie lidze, np. PHL, 1 lidze, NHL czy CLJ. Strona główna portalu to swoista wizytówka i zgromadzenie najważniejszych i najnowszych informacji z każdego działu oraz sewisu. Z tego miejsca najłatwiej znaleźć interesującą nas zawartość portalu.

Funkcjonowanie portalu usprawnia również nowoczesny system zarządzania treścią, stworzony specjalnie dla potrzeb projektu. Co więcej, podczas sezonu ogromnym udogodnieniem dla czytelników będzie najszybszy system relacji live, wyników oraz statystyk. Wszystko to zostanie zintegrowane i połączone w jednym serwisie, co na pewno ułatwi czerpanie informacji o danej lidze.

Podsumowując, projekt HokejFan to próba zjednoczenia środowiska hokejowego na nowoczesnym serwisie społecznościowym, gdzie każdy może być autorem treści. Dodatkowo portal ma być źródłem informacji o wszystkich ligach hokejowych, zarówno zawodowych, jak i młodzieżowych oraz amatorskich. Chcemy, aby portal był ulubionym wirtualnym miejscem dla każdego fana hokeja. Stąd nasza nazwa: HokejFan.pl.

© 2013-2016 HokejFan.pl