Kobiecy Hokej Hockey Kobiet Hockey Princess Poland Hockey Girl
PLHK: SKKH Atomówki GKS Tychy – UKHK Unia Oświęcim
  Dodano 4 miesiące temu   Źródło: Hockey Princess Poland + Skomentuj 0
fot. Fot. Paweł Górski
Dwa mecze rozegrały hokeistki z klubu SKKH Atomówki GKS Tychy w miniony weekend (28-29.10.2017), a przeciwniczkami tyszanek były zawodniczki z klubu UKHK Unia Oświęcim.

W sobotę (28.10.2017) dziewczyny grały w Tychach i na własnej tafli Atomówki pokonały oświęcimianki 9:3, a bramki dla tyszanek zdobyły: Kasia Frąckowiak (2), Agnieszka Dziedzioch (2), Sylwia Łaskawska, Pamela Cieślewicz, Nicole Sosnowska, Paulina Sztyper  i Alicja Kopciara.

Niedzielny (29.10.2017) mecz rozgrywany był na lodowisku w Oświęcimiu i przez cały czas trzymał w napięciu. Dużo ładnych akcji z jednej i z drugiej strony, twarda i szybka gra sprawiły, że emocji nie brakowało.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:4 na korzyść Atomówek, a bramki dla drużyny zdobyły: Sylwia Łaskawska, Kasia Frąckowiak, Agnieszka Dziedzioch i Alicja Kopciara.

SKKH Atomówki GKS Tychy: Małgorzata Burda – Krokosz, Natalia Harańczyk, Paulina Sztyper, Klaudia Musioł, Oliwia Garbocz, Dominika Marczyk, Wiktoria Kędra, Katarzyna Frąckowiak, Agnieszka Dziedzioch, Sylwia Łaskawska, Pamela Cieślewicz, Nicole Sosnowska, Alicja Kopciara, Aleksandra Górska, Laura Frankowska.HockeyPrincessPoland
45 artykułów
© 2013-2016 HokejFan.pl