NHL
Początek sezonu w NHL
  Dodano 5 miesięcy temu   Źródło: nhl.com, inf.własna + Skomentuj 0
fot. flickr.com
Od kilkunastu dni kibice za oceanem emocjonują się nowym sezonem najlepszej ligi świata. Nowością w tym sezonie jest obecność w rozgrywkach drużyny Vegas Golsen Knights. Zawodnicy z "Miasta Grzechu" dobrze rozpoczęli swój debiutancki sezon wygrywając trzy z czterech spotkań.

W Konferencji zachodniej najlepiej spisują się gracze z Colorado, St.Louis, i Chicago. Wspomniane wcześniej Golden Knights zajmuje czwartą lokatę z stratą dwóch punktów do lidera. Na dnie tabeli znajdują się Dallas Stars i Arizona Coyotes, jest to jednak bardzo początkowa faza rozgrywek i sytuacja każdej z drużyn może się  diametralnie odmienić.

Na wschodzie górują Red Wings i Capitals, ale mają oni rozegrany jeden mecz więcej od zespołów z kolejnych miejsc w tabeli. Dobrą dyspozycją wykazują się m.in Devils, Blue Jackets i Bay Lightning, zespoły te mają na swoim koncie po sześc punktów po czterech spotkaniach. 

W klasyfikacji kanadyjskiej rządzą gracze Washington Capitals, którzy zajmują trzy pierwsze miejsca. Ich łączna zdobycz punktowa to aż 30 punktów

Wśród bramkarzy obecnie najlepiej dysponowany jest Sergei Bobrovsky z Columbus Blue Jackets.


HokejFan
3375 artykułów
© 2013-2016 HokejFan.pl