Gda
Tyc
Jan
Byt
1 Liga Nesta Mires Toruń GKS Stoczniowiec Gdańsk
1 Liga: Zwycięski drugi mecz w wykonaniu toruńskich hokeistów
  Dodano 4 tygodnie temu   Źródło: inf. własne + Skomentuj 0
fot. Krzysztof Baran
Drugi mecz, który w weekend odbył się na toruńskim Tor-Torze również okazał się zwycięski dla ekipy gospodarzy. Gdańsk, który strzelił ponownie dwie bramki musiał uznać wyższość hokeistów z grodu Kopernika. Wynik końcowy: 12-2.

Dwumecze często kończą się odmiennymi wynikami, gdyż trenerzy obserwując jeden mecz szybko potrafią wychwycić błędy i na drugie spotkanie mają inna strategię. Stoczniowiec w niedzielnym spotkaniu zmienił sposób obrony i mecz nie układał się toruńskiemu teamowi tak łatwo jak dzień wcześniej. Wiele strzałów oddanych przez zawodników gospodarzy odbijało się od hokeistów drużyny gości. Pomimo sporej ilości wypracowanych pozycji strzeleckich krążek nie chciał dziś wpadać do bramki strzeżonej przez Solińskigo oraz Kuźnickiego. Gdańszczanie dochodzili dziś do głosu częściej niż w sobotnim meczu, lecz pomimo to nie byli w stanie wygrać z Nestą Mires Toruń.

Zdjęcia z drugiego pojedynku dostępne pod linkiem: Toruński Hokej Kst Hsa vs GKS Stoczniowiec Gdańsk- 12:2

Kolejne mecze ekipy Jurija Czucha to pojedynki z najmocniejszymi przeciwnikami na zapleczu ekstraklasy, bowiem na lodowisku przy ul. Bema zjawi się Zagłębie Sosnowiec. Spotkania te odbędą się dnia 7-8.10.2017.Krzysztof Baran
105 artykułów
© 2013-2016 HokejFan.pl