Kra
PHL PGE Orlik Opole Tempish Polonia Bytom
PHL: PGE Orlik Opole - Tempish Polonia Bytom 4:3
  Dodano 4 tygodnie temu   Źródło: inf. własna + Skomentuj 0
W pojedynku drużyny PGE Orlik Opole z ekipą Tempish Polonia Bytom padł wynik 4:3. Prezentujemy Państwu krótką relację ze wspomnianego spotkania.

PGE Orlik Opole - Tempish Polonia Bytom 4:3d. (3:0, 0:1, 0:2)

Zgodnie z naszymi przewidywaniami wynik meczu pozostał zagadką, aż do dogrywki w której celnym strzałem wykazał sie Vaclav Meidl i przechylił tym szalę zwycięstwa na stronę Opola. Początek spotkania to zdecydowania przewaga gospodarzy, którzy doprowadzili do stanu 3:0 w 18 minut. W drugiej tercji sygnał do walki dał  Mateusz Danieluk strzelając pierwszego gola dla gości. Po zakończeniu drugiej przerwy na lód wyszła odmieniona drużyna z Bytomia, gdyż umiejętną grą wyrównali wynik spotkania na 3:3. Dopiero dogrywka wyłoniła zwycięzcę meczu.

Bramki:
1:0 - Jarosław Lorek - Radek Meidl (12:23)
2:0 - Bartłomiej Bychawski - Milan Baranyk - Sebastian Szydło (13:23)
3:0 - Milan Baranyk - Vaclav Meidl - Bartłomiej Bychawski (17:43)
3:1 - Mateusz Danieluk - Tomasz Pastryk - David Turon (29:23)
3:2 - Richard Bordowski - Matej Cunik (55:00)
3:3 - Filip Stoklasa - Michał Działo (55:23)
4:3 - Vaclav Meidl - Mateusz Sordon (62:03)

PGE Orlik Opole: Michał Kieler, Jarosław Nobis - Bartłomiej Bychawski, Mateusz Sordon, Radek Meidl, Filip Stopiński, Jarosław Lorek - Milan Baranyk, Sebastian Szydło, Martin Przygodzki (4), Arkadiusz Kostek - Karol Wąsiński (2), Vaclav Meidl (2), Wojciech Gorzycki, Maciej Gawlik, Łukasz Sznotala - Jan Latal, Karol Kisielewski, Kamil Sikora, Dmytro Demyanyuk

Tempish Polonia Bytom: Filip Landsman, Ondrej Raszka - Matej Cunik, Michał Działo, Richard Bordowski, Roman Malinik, Filip Stoklasa - Mateusz Danieluk (2), Tomasz Kozłowski, Błażej Salamon, David Turon, Sebastian Owczarek - Michał Kalinowski, Łukasz Krzemień, Łukasz Dybaś, Tomasz Pastryk, Kamil Falkenhagen - Bartłomiej Stępień, Marcin Frączek, Sebastian Kłaczyński, Kamil Filip, Jakub Jaworski

Kary: 16-2

Przygotowaliśmy dla Państwa szczegółowy raport meczowy, w którym możecie przeanalizować przebieg całego spotkania i jego podsumowanie. Ponadto zachęcamy do wybierania zawodnika meczu w obu drużynach oraz oceny pracy sędziego i atrakcyjności widowiska.