PHL Zapowiedź V kolejka
PHL: VII kolejka - Zapowiedź wtorkowych i środowych spotkań
  Dodano 3 miesiące temu   Źródło: inf. własna + Skomentuj 0
fot. hokejfan
Wtorkowe zmagania w ramach VII kolejki PHL rozpoczną się od spotkania "Gieksy" z SMSem i JKH GKS z GKS Tychy o godz. 18:00. Orlik Opole zmierzy się Polonią Bytom 30 minut później. W środę na odbędzie się jedno spotkanie pomiędzy Unią Oświęcim i Comarch Cracovią.

vs


Tauron KH GKS Katowice vs SMS PZHL U-20 Katowice - godz. 18:00

"Gieksa" ma na swoim koncie tylko dwa spotkania, a znajduje się teraz w środku tabeli i w tym meczu upatruje potrzebnych punktów. SMS nie będzie stał w miejscu i z pewnością stawi opór, a także znajdzie drogę do bramki przeciwnika.

Typ na mecz: wygrana GKSu Katowice różnicą 4 bramek


vs


JKH GKS Jastrzębie vs GKS Tychy - godz. 18:00

Jastrzębianie podrażnieni przegraną z Janowem dostają w następnym meczu twardego przeciwnika prowadzonego przez doświadczonego Andreya Gusova. Aktualny lider tabeli GKS Tychy, chce kontynuować zwycięską passę i liczy na trzy punkty. Drużyna JKH GKS wygrała do tej pory z Gdańskiem oraz Oświęcimiem, czyli zespołami z dolnej części tabeli. Goście złapali wiatr w żagle i nie zamierzają zmienić kursu.

Typ na mecz: wygrana GKS Tychy różnicą 2 bramek


vs 


Orlik Opole vs Polonia Bytom- godz. 18:30

Drużyna z Opola podejmuje u siebie wyżej rozstawioną Polonię Bytom. Jacek Szopiński, trener Orlika  zdaję sobie sprawę, iż czas najwyższy na zwycięstwa z mocniejszymi rywalami niż SMS Katowice. Podobne nastroje w ekipie z Pułaskiego 71, gdzie ostatnie przegrane pod rząd padły w meczach przeciwko Cracovii oraz GKSowi Tychy. Oczekiwania po obydwu stronach bardzo duże, dlatego będzie to bardzo ciekawy pojedynek.

Typ na mecz: zwycięstwo gości po dogrywce


vs

KS Unia Oświęcim vs Comarch Cracovia- 20.09.2017 - godz. 18:00

Wymęczone zwycięstwo na wyjedzie Unii nad Automatyką i dwa przegrane mecze to zaliczka hokeistów z Oświęcimia przed bojem z Comarch Cracovią. Z kolei podopieczni Rudolfa Rochacka w ostatnich dwóch meczach zgarnęli komplet punktów. Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują jednoznacznie, iż to krakowska ekipa wyjedzie w lepszych nastrojach z lodowiska przy Chemików 4. 

Typ na mecz: wygrana "Pasów" różnicą 2 bramekKrzysztof Baran
105 artykułów
© 2013-2016 HokejFan.pl