PHL zapowiedź
PHL: IV kolejka - Zapowiedź niedzielnych spotkań
  Dodano 3 miesiące temu   Źródło: inf. własne + Skomentuj 0
fot. hokejfan
Już jutro (tj. 17.09.2017) na pięciu polskich lodowiskach odbędą się spotkania w ramach IV kolejki Polskiej Hokej Ligi. Niektórzy mają na koncie dwa mecze, a pozostali po trzy. Który z nich okaże się najciekawszy?


vs

PZHL Katowice U20 vs Orlik Opole - godz. 13:00

Orlik po trzech porażkach (w tym jedna po dogrywce) z 1 punktem plasuje się 9 miejscu PHL,a dwa oczka za nim drużyna SMSU. W takich spotkaniach hokeiści z Opola mogą nadrabiać stracone punkty, jednak muszą pamiętać iż "młodzieńcza fantazja" bywa często bardzo silną bronią.

Typ na mecz: zwycięstwo Opola różnicą 5 bramekvs

Comarch Cracovia vs Tatryski Podhale Nowy Targ - godz: 15:00

Mistrzowie przyjmują u siebie "Górali",  którzy po trzech meczach okupują fotel lidera. Jednak ich ostatnie mecze nie spodobały się trenerowi Markowi Ziętarze. Przedostatni mecz w Janowie wygrany rzutem na taśmę, a w spotkaniu z SMSem chyba sami zawodnicy przecierali oczy ze zdziwienia. Po drugiej stronie barykady ekipa "Pasów" po dwóch meczach z trzema punktami (W1-D0-L1).  Ostatni mecz przed bytomską publicznością hokeiści Rudolfa Rohacka wygrali 3:1, zatem na swoim terenie będą chcieli dorzucić trzy "oczka" do swojego dorobku punktowego.

Typ na mecz: zwycięstwo Krakowavs


GKS Tychy vs Polonia Bytom - godz: 17:00

Obydwa zespoły mają po dwie wygrane na swoim koncie. Ostatni mecz hokeistów z Bytomia nie poszedł po ich myśli i przy 700 kibicach musieli przełknąć gorycz porażki w starciu z Krakowem (1:3). Patrząc przez pryzmat ilości goli, które obydwie drużyny zaaplikowały SMSowi, wyniki w bezpośrednim starciu z "Pasami" oraz przewagę własnego lodu GKS powinien zwyciężyć w tym pojedynku.

Typ na mecz: zwycięstwo Tychów minimum 1 golem


 

vs


MH Automatyka Gdańsk vs Unia Oświęcim - godz: 17:00


Gdańska
publika rządna wygranych w niedzielne popołudnie wybierze się do Hali Olivia, aby przy pomocy rewelacyjnej akustyki dopingować swoich hokeistów. Ostatnia porażka z JKH GSK (1:5) ostudziła ich zapał, który został rozbudzony po rewelacyjnym meczu z Opolem (4:3). Niedzielny przeciwnik z Oświęcimia zanotował dwie porażki pod rząd, więc sportowa złość osiągnęła bardzo wysoki poziom. Porażka z GKSem Katowice na własnym lodowisku (1:6) odbiła się szerokim echem w hokejowych środowiskach.

Typ na mecz: zwycięstwo Gdańska po dogrywcevs


Naprzód Janów vs JKH GKS - godz: 18:00

"Najbardziej śląski, ze śląskich" zespołów podejmuje u siebie ekipę z Jastrzębia, dla której to pierwszy wyjazdowy sprawdzian w tym sezonie. Zanotowali dotychczas dwa domowe zwycięstwa - Gdańsk (5:1) i Oświęcim (4:2), zatem apetyt na kolejne trzy punkty bardzo duży. Zespół z Janowa pod wodzą Adriana Parzyszka dzielnie walczy wygrywając z Opolem na wyjeździe i przegrywając tylko jedną bramką z Podhalem. To bardzo dobry prognostyk przed potyczką z JKH.

Typ na mecz: zwycięstwo Jastrzębia minimum 1 golemKrzysztof Baran
105 artykułów
© 2013-2016 HokejFan.pl