Ośw
Kobiecy Hokej PLHK Hokej Kobiet Hockey Princess Poland Hockey Girl
PLHK: SKKHL Atomówki GKS Tychy – MUKS Naprzód Janów
  Dodano 3 miesiące temu   Źródło: Hockey Princess Poland + Skomentuj 0
Sezon 2017/2018 niestety nie rozpoczął się szczęśliwie dla tyskiej drużyny SKKH Atomówki GKS Tychy. W swoim pierwszym meczu po wakacyjnej przerwie Atomówki uległy hokeistkom MUKS Naprzód Janów 2:6.
Pierwsza tercja była bardzo wyrównana, ale zakończyła się karą meczu dla tyskiej zawodniczki Pameli Urbańskiej. Mimo przegranej atomówki zasługują na słowa uznania, ponieważ walczyły dzielnie do ostatniego gwizdka.

Bramki dla tyszanek zdobyły: Agnieszka Dziedzioch i Katarzyna Frąckowiak.

Atomówki GKS Tychy: Małgorzata Burda – Krokosz, Natalia Harańczyk, Paulina Sztyper, Klaudia Musioł, Oliwia Garbocz, Dominika Marczyk, Wiktoria Kędra, Katarzyna Frąckowiak, Agnieszka Dziedzioch, Sylwia Łaskawska, Pamela Urbańska, Alicja Kopciara, Aleksandra Górska, Nicole Sosnowska.

MUKS Naprzód Janów: Martyna Sass, Katarzyna Fijoł, Klaudia Pelic, Wiktoria Gogoc, Patrycja Pirogowicz, Ewelina Czarnecka, Joanna Orawska, Magdalena Jabłońska, Dominika Korkuz, Julia Gawlik, Zofia Grzemska, Aleksandra Pocheć, Anna Dreinert, Julia Zielińska.