PHL Toruń Gdańsk Sparing
Sparingowy dwumecz pomiędzy hokeistami z Torunia a gdańską Automatyką
  Dodano 6 miesięcy temu   Źródło: pkh2014.pl, torunskihokej.pl + Skomentuj 0
fot. Hokejfan
Zespoły z Torunia i Gdańska po raz kolejny skrzyżowały kije w meczach sparingowych rozegranych w Hali Olivia oraz w grodzie Kopernika. Trenerzy mogli sprawdzić kilka ustawień oraz w praktyce ocenić swoich podopiecznych. W hali Olivia lepsi okazali się miejscowi, ale na lodowisku przy ul. Bema wygrały Stalowe Pierniki.

MH Automatyka Gdańsk – Nesta Mires Toruń 5:2 (0:0, 4:1, 1:1) / karne: 0:1

Dwie bramki dla Torunia strzelili: Minge i Dołęga. Gospodarzom udała się ta sztuka aż pięć razy: Sochacki, Stasiewicz, Marzec, Skutchan, Dolny. Po zakończeniu regulaminowego czasu przyszedł czas na karne, które wygrali torunianie (strzelił Winiarski).

Nesta Mires Toruń – MH Automatyka Gdańsk 3:2 (0:0, 2:1, 1:1) / karne: 1:3

Drugi ze sparingów odbył się na TorTorze dnia 20.08.2017. Hokeiści z Torunia wzięli rewanż za poprzednie spotkanie i wynikiem 3:2 (0:0, 2:1, 1:1) zakończył się kolejny mecz pomiędzy odwiecznymi rywalami zza miedzy. Na listę strzelców zapisali się po stronie toruńskiego zespołu: Olszewski, Titok, Orekhin. Zdobywcami bramek dla gdańszczan byli: Stasiewicz oraz Bilcik.  W serii rzutów karnych górą byli biało-niebiescy.Krzysztof Baran
105 artykułów
© 2013-2016 HokejFan.pl