Mistrzostwa Świata IA
Przedostatni dzień MŚ: Polacy skazani na pożarcie? Korea straci punkty?
  Dodano 11 miesięcy temu   Źródło: inf. własna + Skomentuj 0
fot. IIHF.com
Już dzisiaj przedostatni dzień Mistrzosw Świata dywizji IA rozgrywanych na Ukrainie. Po cztery rozegrane spotkania mają już gospodarze turnieju oraz Kazachowie. Do rozegrania przed ostatnim dniem zostały zatem dwa pojedynki.
Polska - Węgry (g. 16:00)

Polacy wyprzedzają węgrów zaledwie o jeden punkt i kdzisiejszy pojedynek zdecyduje, która z tych drużyn może marzyć jeszcze o awanse do światowej elity. Patrząc na przeliczniki na to spotkanie, faworytem wśród specjalistów wydają się Węgrzy (1.90). Polska w teorii powinna zatem stracić punkty w tym starciu (2,89). Z pewnością bedzie to bardzo waźne spotkanie dla podopiecznych Jacka Płachty.

Austria - Korea Płd. (g. 19:30)

Bardzo ciekawie zapowiada się drugi mecz tego dnia. Austria zmierzy się z Koreą Południową, która idzie przez turniej jak burza. Początkowo to raczej Austriacy wydawali się faworytami do awansu. Póki co na turnieju stracili punkt z Kazachstanem i typowani są na zwycięzcę tego starcia (2,15). Koreańczycy z kolei nie przegrali ani jednego meczu, ale są oceniani przez ekspertów nieco gorzej (2,49).

Skróty spotkań będą dostępne po ich zakończeniu na naszym portalu.

HokejFan
3375 artykułów
© 2013-2016 HokejFan.pl