Gda
0:0
Ośw
Kobiecy Hokej Mistrzostwa Świata Katowice Seniorki Hokej Kobiet Hockey Princess Poland Hockey Girl
MŚ1B Kobiet: Polska - Słowacja 4:5 (1:3, 2:1, 1:1)
  Dodano 8 miesięcy temu   Źródło: pzhl.tv / Hockey Princess Poland + Skomentuj 0
Polskie hokeistki dzielnie walczyły, ale ostatecznie uległy znacznie wyżej notowanemu rywalowi 4:5 (1:3, 2:1, 1:1) w ramach przedostatniej kolejki MŚ1B w Katowicach.

Zespół trenera Grzegorza Klicha stracił 5 bramkę na minutę i 27 sekund przed końcem III tercji. W piątek o 20. Polki zagrają o piąte miejsce z Chinami. Mecz będzie transmitowany w TVP Sport i w serwisie sport.tvp.pl

Wideo z meczu Polska – Łotwa:

– Jesteśmy bardzo złe, bo byłyśmy blisko, a nie udało się. Zrobimy wszystko by wygrać z Chinkami i utrzymać się – mówi autorka dwóch goli w meczu przeciwko Łotyszkom Karolina Późniewska.