PHL TatrySki Podhale Nowy Targ Tempish Polonia Bytom
PHL: Polonia Bytom chce brązu i jest już blisko!
  Dodano 3 miesiące temu   Źródło: inf. własna + Skomentuj 0
Mocnym akcentem rozpoczęli rywalizację w meczu o 3 miejsce w sezonie 2016/17 Polskiej Hokej Ligi hokeiści Tempish Polonii Bytom. W wyjazdowym spotkaniu w Nowym Targu pokonali oni miejscowe Podhale 3:1.
Mecz dobrze rozpoczęli goście z Bytomia, którzy wygrali pierwszą tercję po golu Marcina Słodczyka. Druga odsłona przyniosła remis, co oznaczało że w całym spotkaniu wciąż prowadziła Polonia. W trzeciej odsłonie wynik w 46 minucie ustalił Błażej Salamon.

Bytomianie sięgnęli po bardzo ważne wyjazdowe zwycięstwo w rywalizacji do dwóch zwycięstw, co oznacza, że już w najbliższym spotkaniu w piątek przed własną publicznością będą mogli sięgnąć po brązowe medale Polskiej Hokej Ligi w sezonie 2016/17.

TatrySki Podhale Nowy Targ - Tempish Polonia Bytom 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)