START
18:00
Now
PHL Comarch Cracovia TatrySki Podhale Nowy Targ
PHL: Pasy o włos lepsze w drugim meczu - Comarch Cracovia - TatrySki Podhale Nowy Targ 4:3
  Dodano 2 tygodnie temu   Źródło: inf. własna + Skomentuj 0
Kibice zgromadzeni na lodowisku przy ulicy Siedleckiego w Krakowie nie mogli narzekać na nudę. Do boju o finał przystąpiły po raz drugi Comarch Cracovia Kraków oraz TatrySki Podhale Nowy Targ. Wynik do końca pozostawał sprawą otwartą, a obronną ręką wyszli ostatecznie gospodarze.
Nie trzeba było długo czekać na pierwszą bramkę w tym spotkaniu. Lukas Zib otworzył wynik już 88 sekund po pierwszym wznowieniu. Do remisu cztery minuty później doprowadził Kasper Bryniczka i wynik remisowy utrzymywał się długo na tablicy wyników. W 42 minucie widniał na niej rezultat 2:2, lecze przez najbliższe dwie minuty padły trzy bramki ustalające wynik spotkania.

Ostatecznie Comarch Cracovia Kraków pokonała TatrySki Podhale Nowy Targ 4:3 i w rywalizacji do 4 zwycięstw prowadzi już 2:0. Następne mecze zaplanowano na weekend w Nowym Targu.

Comarch Cracovia - TatrySki Podhale Nowy Targ 4:3 (1:1, 1:1, 2:1)
Bramki:
1:0 - Lukas ZIB - Andrew MCPHERSON - Bartosz DĄBKOWSKI (01:28)
1:1 - Kasper BRYNICZKA - JARKKO HATTUNEN - Jarosław Różański (05:40)
2:1 - Maciej URBANOWICZ - Damian SŁABOŃ - Filip DRZEWIECKI (26:14)
2:2 - Aleksandr Ryadinskiy - JARKKO HATTUNEN - Jarosław Różański (28:40)
3:2 - Damian KAPICA - Petr SINAGL (42:36)
4:2 - Peter NOVAJOVSKY - Damian KAPICA - Krystian DZIUBIŃSKI (44:07)
4:3 - Oskar JAŚKIEWICZ - Krzysztof ZAPAŁA (44:24)

Comarch Cracovia: Rafał RADZISZEWSKI, Michael Luba - Peter NOVAJOVSKY, Mateusz ROMPKOWSKI, Petr SINAGL, Krystian DZIUBIŃSKI, Damian KAPICA (4) - Filip DRZEWIECKI (2), Damian SŁABOŃ, Maciej URBANOWICZ, Patryk WAJDA (4), Maciej KRUCZEK - Adam DOMOGAŁA, Andrew MCPHERSON, Tomas SYKORA, Lukas ZIB, Bartosz DĄBKOWSKI - Patryk NOWORYTA, Rafał DUTKA, Karol KISIELEWSKI, MATUS CHOVAN, Oliver PACZKOWSKI (2)

TatrySki Podhale Nowy Targ: Marins Jucers, Błażej KAPICA - Oskar JAŚKIEWICZ, Joni HAVERINEN, Jarmo JOKILA, Krzysztof ZAPAŁA (4), ARTEM IOSSAFOV - Jarosław Różański, Kasper BRYNICZKA (2), JARKKO HATTUNEN, Aleksandr Ryadinskiy (2), Damian TOMASIK - Filip WIELKIEWICZ (4), Bartłomiej NEUPAUER (2), Mateusz MICHALSKI, Maciej SULKA, Sebastian ŁABUZ - Mateusz WOJDYŁA, Kamil Kapica (2), Przemysław MICHALSKI, ŁUKASZ SIUTY, Alex Svitac

Kary: 12-16

Przygotowaliśmy dla Państwa szczegółowy raport meczowy, w którym możecie przeanalizować przebieg całego spotkania i jego podsumowanie. Ponadto zachęcamy do wybierania zawodnika meczu w obu drużynach oraz oceny pracy sędziego i atrakcyjności widowiska.