PHL GKS Tychy Tempish Polonia Bytom
PHL: Polonia powalczyła, ale tyszanie wygrała
  Dodano 5 miesięcy temu   Źródło: inf. własna + Skomentuj 0
GKS Tychy wygrał przed własną publicznością drugi mecz półfinałowy play-off Polskiej Hokej Ligi z Tempish Polonią Bytom.
Spotkanie wyśmienicie zaczęli gospodarze z Tychów, którzy wyszli na prowadzenie po dwóch ciosach zadanych pod koniec  1 tercji gry przez Bartłomieja Jeziorskiego i Jakuba Witeckiego

Bytomianie chwycili kontakt  po trafieniu Marcina Frączka na 12 minut przed końcem regulaminowej części gry, ale już kilka minut później na 3:1 podwyższył Andrei Makrov. Goście próbowali swojej szansy na zdobycie wyrównującego gola w końcówce spotkania, gdyż na nieco ponad 4 minuty przed końcem kolejnego gola kontaktowego zdobył David Turon.

GKS Tychy - Tempish Polonia Bytom 3:2 (2:0, 0:0, 1:2)