Jas
Tor
Tyc
Kra
Byt
Ośw
San
Zag
PHL TatrySki Podhale Nowy Targ Comarch Cracovia
PHL: Cracovia pokazała siłę w Nowym Targu
  Dodano 12 miesięcy temu   Źródło: inf. własna + Skomentuj 0
fot. gieksiarze.pl
Kibice zebrani na hali lodowej w Nowym Targu z pewnością nie mogli żałować, że wybrali się na spotkanie w ramach Polskiej Hokej Ligi pomiędzy TatrySki Podhalem Nowy Targ a Comarch Cracovią.
Spotkanie rozpoczęło się pod dyktando gospodarzy, którzy prowadzenie objęli po niespełna minucie gry dzięki trafieniu Kaspra Bryniczki. To Cracovia musiała gonić wynik, gdyż po wyrównaniu Kruczka pod koniec tercji odpowiedział Jarko Hauttunen, ale przed syreną kończącą pierwszą odsłonę gry status quo zachował Patryk Noworyta, który sprawił, że w drugiej tercji mecz zaczął się praktycznie od nowa.

W drugiej tercji przeważali krakowianie, którzy udokumentowali to trafieniem Rafała Dutki w 34 minucie.  Poza tym nie oglądaliśmy więcej bramek. W trzeciej tercji po dziesięciu minutach gry prowadzenie Cracovii podwyższył ponownie Maciej Kruczek. Nadzieje gospodarzom dał jeszcze strzelec pierwszej bramki - Kasper Bryniczka. Okazały się one jednak płoche i mimo wycofania bramkarza w końcowej fazie spotkania, nowotarżanie nie doprowadzili do wyrównania. Zamiast tego wynik meczu na 6 sekund przed końcem ustalił Petr Kalus.

TatrySki Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 3:5 (2:2, 0:1, 1:2)
Bramki:
1:0 - Kasper BRYNICZKA (01:00)
1:1 - Maciej KRUCZEK - Filip DRZEWIECKI - Petr SINAGL (03:18)
2:1 - JARKKO HATTUNEN - Jarosław RÓŻAŃSKI - Kasper BRYNICZKA (18:58)
2:2 - Patryk NOWORYTA (19:26)
2:3 - Rafał DUTKA - Petr KALUS (33:35)
2:4 - Maciej KRUCZEK - Petr SINAGL (49:59)
3:4 - Kasper BRYNICZKA - JARKKO HATTUNEN - Jarosław RÓŻAŃSKI (57:34)


Raport meczowy

PHL: Tabela  Terminarz i Wyniki
Warning: extract() expects parameter 1 to be array, boolean given in /home/admin/domains/hokejfan.pl/public_html/news.php on line 170


HokejFan
3375 artykułów

Warning: extract() expects parameter 1 to be array, boolean given in /home/admin/domains/hokejfan.pl/public_html/funkcje.php on line 1608

Zobacz również

+ Dodaj Komentarz

Komentarze (0)

Ta informacja nie została jeszcze skomentowana. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2013-2016 HokejFan.pl