PHL Tempish Polonia Bytom GKS Tychy
PHL: Potknięcie lidera. Będzie bolało?
  Dodano rok temu   Źródło: inf. własna + Skomentuj 0
fot. Michał Giel / fotoreporter.slask.pl
Coraz lepiej w rozgrywkach Polskiej Hokej Ligi poczyna sobie zespół Tempish Polonii Bytom. Tym razem na własnym lodowisku zawodnicy tej drużyny pokonali lidera tabeli - GKS Tychy.
Pierwsza tercja przyniosła wiele emocji, ale kibice nie obejrzeli żadnych bramek. Inaczej było w drugiej tercji... Znowu bohaterem bytomian okazał się Tomasz Kozłowki, który strzelił dwie bramki i dał wyraźny sygnał, że tego dnia wice mistrzowie Polski z Tychów są do pokonania. W trzeciej odsłonie meczu na 3:0 podwyższył Mateusz Danieluk, a wynik spotkania ustalił Jakub Wanacki w 53 minucie.

Tyszanie jadąc do Bytomia mieli nadzieję za przypieczętowanie zajęcia pierwszego miejsca w tabeli po rundzie zasadniczej, bowiem mieli 4 punkty przewagi nad drugą Cracovią Kraków. Teraz sprawa nieco się skomplikowała, gdyż "Pasy" wygrały mecz w Nowym Targu i przewaga tyszan stopniała tylko do tylko do jednego punktu. Sprawa rozstrzygnie się w piątkowej - ostatniej kolejce Polskiej Hokej Ligi. GKS Tychy podejmie JKH GKS Jastrzębie, a Cracovia zmierzy się z dzisiejszym pogromcą tyszan - Tempish Polonią Bytom.

Tempish Polonia Bytom - GKS Tychy 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
Bramki:
1:0 - Tomasz KOZŁOWSKI - Elvijs BIEZAIS (31:16)
2:0 - Tomasz KOZŁOWSKI - Elvijs BIEZAIS - Marcin FRĄCZEK (37:56)
3:0 - Mateusz DANIELUK - Marcin SŁODCZYK - Błażej SALAMON (50:05)
4:0 - Jakub WANACKI (52:33)

Raport meczowy

PHL: Tabela  Terminarz i Wyniki
Warning: extract() expects parameter 1 to be array, boolean given in /home/admin/domains/hokejfan.pl/public_html/news.php on line 170


HokejFan
3375 artykułów

Warning: extract() expects parameter 1 to be array, boolean given in /home/admin/domains/hokejfan.pl/public_html/funkcje.php on line 1608

Zobacz również

+ Dodaj Komentarz

Komentarze (0)

Ta informacja nie została jeszcze skomentowana. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2013-2016 HokejFan.pl