PHL JKH GKS Jastrzębie
Kibice Jastrzębia mogą być zadowoleni z decyzji o biletach na play-off
  Dodano rok temu   Źródło: jkh.pl + Skomentuj 0
fot. Magdalena Kowolik
Już niedługo początek rundy play-off Polskiej Hokej Ligi. Przed nami jeszcze dwa spotkania rundy zasadniczej, jednak większość drużyn już wie na czym stoi i może spokojnie przygotowywać się do najważniejszej części sezonu.
Przygotowania czynią także zarządy klubów, tak jak w Jastrzębiu, gdzie ustalono ceny biletów na mecze ćwierćfinałowe. Siódme po rundzie zasadniczej JKH GKS Jastrzębie będzie podejmowało TatrySki Podhale Nowy Targ w ćwierćfinałowym boju o półfinał.

Działacze na razie skupiają się na najbliższych spotkaniach i nie wybiegają myślami naprzód. Ustalili więc cennik tylko na ćwierćfinały. Nie ma też mowy o karnetach, jak np. w przypadku GKS -u Tychy. 

Ceny mogą zadowolić kibiców, gdyż nie ulegną zmianie w stosunku do sezonu zasadniczego. Tak więc za normalny bilet zapłaci się w kasie 10 złotych, a za ulgowy 5 zł. Dodatkowo posiadacze karnetów na sezon zasadniczy, wejdą dzięki nim również na mecze fazy play-off, bez konieczności zakupu biletu.

Bilety na sobotnie i niedzielne spotkanie z Podhalem na Jastorze można będzie nabyć już podczas najbliższego spotkania z Orlikiem Opole, w środę 15 lutego. Po tym terminie kibice będą mogli kupić wejściówki w biurze klubu, od poniedziałku do piątku, między godziną 8:00 a 14:00.


HokejFan
3375 artykułów
© 2013-2016 HokejFan.pl