Zostań Trenerem Konkurs Dla Czytelnika PHL
Zostań Trenerem: Stwórz własną drużynę, zostań mistrzem i wygraj tablet lub smartwatch!
  Dodano 2 lata temu   Źródło: inf. własna + Skomentuj 1
fot. Krzysztof Roszkowski (HokejFan.pl)
Wystartowaliśmy z II edycją cieszącej się w poprzednim sezonie dużą popularnością zabawą o nazwie Zostań Trenerem. Każdy ma szansę wcielić się w rolę menedżera klubu i wybrać spośród grających w PHL zawodników swój skład i zdobyć z nim mistrzostwo naszej ligi.

1. Zarejestruj drużynę o unikalnej nazwie. 


2. Wybierz 22-osobowy skład drużyny spośród listy zawodników dostępnej w zakładce Zarządzanie Zespołem. Pamiętaj, że nie możesz na nich wydać więcej niż 290 000. Każdy gracz ma przypisaną wartość obok nazwiska. 

a) Wybierz 2 bramkarzy – w każdej kolejce deygnujesz do podstawowego składu jednego z nich. Punkty bramkarza będą liczone na podstawie algorytmu, który przyporządkuje do jego występu ocenę od -5 do 17. Wpływ na ocenę będzie miała w dużej mierze skuteczność i czas spędzony na lodzie. Szczegóły działania algorytmu dostępne będą wkrótce w regulaminie. 

b) Wybierz 8 obrońców i 12 napastników – dadzą oni cztery pełne zestawienia piątek, a przed każdą kolejką wybierzesz trzy formacje, czyli 6 obrońców i 9 napastników, którzy będą zdobywali punkty dla Twojej drużyny. Pozostali zostają na rezerwie i ich punkty nie będą liczone. Wybrani gracze będą zdobywali dla Twojej drużyny punkty na podstawie algorytmu, który za każdą akcję będzie punktował w zależności od tego, czy zawodnik jest obrońcą czy napastnikiem, ile goli padło podczas meczu, a ile strzeliła jego drużyna, itp. Zawodnik może zdobyć punkty ujemne za kary 2 i 5 minutowe oraz za przebywanie na lodzie przy straconej bramce. Szczegóły dostępne będą w tabelce, w regulaminie. 

3. Drużyna automatycznie rozpocznie udział w lidze ogólnej, w której do zgarnięcia będą nagrody, m. in. Tablet Lenovo, Smartwatch i gadżety HokejFan.pl. W miarę upływu czasu będziemy starali się dołożyć kolejne, być może cenniejsze nagrody. W dalszym ciągu rozmawiamy z ich potencjalnymi fundatorami. Jeżeli chcesz, możesz utworzyć swoją ligę lub dołączyć do innej już istniejącej. Zwycięzców najlepszych lig prywatnych również nagrodzimy. 

4. Twoja drużyna zacznie zbierać punkty od 25 kolejki Polskiej Hokej Ligi (piątek) – odbędzie się ona 27 listopada 2015. Po tym terminie nie będzie można już zmieniać składu i będzie on ostateczny. Pozostaną jedynie rotacje między składem a rezerwowymi (zgodnie z powyższymi zasadami) 

5. Jeżeli nie wybierzesz 22 zawodników do momentu rozpoczęcia meczów, twoja drużyna nie będzie na razie brała udziału w konkursie. Przewidujemy przynajmniej jedno okienko transferowe w czasie trwania sezonu, podczas którego można będzie wymienić ograniczoną liczbę zawodników w składzie. 

6. Punkty będą przyznawane zawodnikom na podstawie oficjalnych statystyk, zawartych w oficjalnych protokołach meczowych. 

Masz jakieś uwagi lub pomysły? Napisz do nas na Facebooku, w prywatnej wiadomości na HF lub mailowo: pomoc@hokejfan.pl! 

Punktacja zawodników - LINK


HokejFan
3375 artykułów
© 2013-2016 HokejFan.pl